RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Klepet

Go down 
+24
Dalton Letton
illidan
P.A.M.
Daisy Rice
Victoria Malfoy
James Donovan
Ethan O'Brian
Wen Valie
Kay Huatare
Rose Black
Armadal
Lux Dakota
Silver Stray
Ain Roel
James Rosier
Onyx Lyi
Azar Laston
Alexis Dowling
Alison Stonem
Lyra Lavis
Dragoony Silverwing
May A. Moore
Anduil Dior
Jade MacKenzie
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AvtorSporočilo
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:41 pm

enako ^^ sploh ker imava že v osnovi tako fajn zgodbo Laughing ja nič Dalton, če nama ne pustijo rpg obračuna 1:1 morava pa še enega začet nekje drugje geek
Nazaj na vrh Go down
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:43 pm

Jaa, na koncu bo itak cel forum popisan z najino zgodbo. Laughing
Se grem stavit da naju bodo zdaj obtožli da sva zavzela chat. neeee Laughing
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:46 pm

Pravzaprav mi je zelo všeč, da sta aktivna in da imata dobro razvit RPG, ampak kadar imamo skupinski RPG, poizkušajta razvijati svojo zgodbo drugje, v skupni temi pa se ne osredotočajta le na en lik. In lahko še malo poRPGjata s kom drugim, ne le drug z drugim. Wink
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:47 pm

lol xD to delajo, ker so nama fouš Laughing
haha najbrž res xD sam kaj naj, če mi je pa dolgčas Very Happy

ja, ja ok.. naju je pač zaneslo, ker dejansko ni bilo drugih online za akcijo Wink drugič pa napišite to pod pravila, da je prepovedano se pogovarjat samo z eno osebo, pa bo mir
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:48 pm

Saj ni prepovedano. Samo ni vljudno, da prideta na Wenino zabavo, potem pa spremenita njeno temo v svoj zasebni chat.
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:49 pm

halo, če pa je bil padec vseh moralnih načel in tega xD ironija pa taka Laughing
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:52 pm

Ironija je moje drugo ime. Ne, čakaj, mislim, da je moje drugo ime Sarkazem. Ironija bi znala biti tretje. Ali pa četrto. No, žal mi je za intervencijo ampak prepričan sem, da bosta imela kljub temu še veliko priložnosti, da naprej razvijata svojo zgodbo.
Nazaj na vrh Go down
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:53 pm

Heej- ni bilo namerno. Srsly, nisem ravno navajen na skupinske rpgje in to; pač nič ni bilo ravno namernega, no offensive. Zagotovo nisva nameravala prizadeti nikogaršnjih čustev in obljubiva, da si bova naslednjič poiskala sobo. -angelface- yes master

In edit: že trikrat sem zdaj skušal objavit, wait a second da tud jz prispevam moj odgovor. king
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:53 pm

sej ni nobene zamere, brez skrbi Wink midva z Daltonom se bova že znašla :p
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 7:57 pm

res je, konec moralnih načel še ne pomeni, da ignorirata ostale :p sploh je bilo pa pravilo treh mest ukinjeno, tako da bi se lahko na zabavi ukvarjala z ostalimi, nekje drugje na nevtralnem ozemlju pa reševala svoje probleme. ampak no harm done, kar je je.
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 8:00 pm

no saj Smile se opravičujeva za nevšečnosti sorry
Nazaj na vrh Go down
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 8:04 pm

Tudi prav. Bila je zabava, pretty much ni bilo nobenega gor da bi odpisoval razen Morrigan, sva pač razvijala najin pogovor, sem pač šel po načelu resničnih zabavah, kjer dvomim da se kdo pogovarja z vsemi, pa tudi zdelo se mi je nekoliko nevljudno da bi se vsilil Armadalu in Lux, ker bi mi bilo čudno da bi pač napisal da sem kar šel tja in vse. In v bistvu je bila ravno precej kul priložnost za izkoristit, sva pač izkoristila, če je bilo tako grozno moteče bi lahko kdo prej omenil, zdaj pa je konec tega vsega. Right.
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 8:12 pm

Hej no, hej no. Nehajmo z razburjanjem. Kar je, je. In RPG bo tudi naprej fin. Slučajno sta z Morrigan med boljšimi pisci RPGjev in bi vaju pravzaprav rad še celo spodbujal, samo tam na Wenini zabavi se mi je zdelo malo preveč, zato pa sem tudi posredoval, ko sem.
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeNed Apr 04, 2010 9:18 pm

in kakšen je nauk te zgodbe? obvezni skupinski rpg-ji = KAOS. upam, da se v nadaljevanju ne bomo več tako gužvali, ker drugače ne mislim sodelovati. enostavno je preveč vsega in ne sfolgam, pa še kvaliteta rpg postov je zanič o_O
moje mnenje
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeNed Apr 04, 2010 10:01 pm

ahwell, s tem se pretty much strinjam...skupinski rpg je ful smotan ker je vedno totalna zmeda in ne ves kdo je koga mislu, pol pa spregledas eno uprasanje k ga je nekdo zastavu pa so spet usi uzaljeni in tako dalje... -.-''
Nazaj na vrh Go down
P.A.M.
Vajenka
P.A.M.


Število prispevkov : 76
Join date : 19/03/2010

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 5:27 am

kaj je kvaliteta rpg postov je za vsakega forumčana drugačna. Mogoče je za vas to dolžina, zame osebno je vsebina.
Kar se pa dolžine tiče, je pa tako, kot obiskovalec preberš post, če ugotoviš, da je zate in za tvoj čas predolg enostavno nehaš brati in greš na naslednjega. Na tak način se pa kvaliteta žal izgubi
Vsi ne znamo uporabljati hitre tehnike branja po diagonali Wink
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 8:40 am

Čakajte malo. Prvo kot prvo skupinski dogodki niso obvezni. Nihče ni bil prisiljen sodelovati na tem eventu. Drugo, celotno nevtralno ozemlje je bilo izbrano ravno zato, da je na voljo dovolj tem. Če se vas polno nagužva v eno, je to vaša odločitev. In tretje, vam pa tudi nikoli ni mogoče ustreči, tečke male :p
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 5:52 pm

Very Happy ma sej ni tok grozno, smo si pac sami krivi, ce smo sli na skupinca, an? Smile
Nazaj na vrh Go down
Evette Theroux
Vajenka
Evette Theroux


Število prispevkov : 8
Join date : 20/04/2010

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 5:22 pm

Jou, sori k prekinjam debato, sam eno vprašanjce mam. Ni lih umesno, sam se mi nobena tema ni zdela primernejša, adminom pa nam morila. (še.) Iz neznanga razloga mi podpisa ne pokaže. A se je to že komu zgodil / je kšna finta da je treba stvar prej kako vklopt al karkoli? :/
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 7:49 pm

V profilu imaš pri nastavitvah Vedno pokaži moj podpis in tam moraš označiti Da Wink
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Evette Theroux
Vajenka
Evette Theroux


Število prispevkov : 8
Join date : 20/04/2010

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimePet Apr 23, 2010 9:06 pm

Ah, hvala! Smile Jao, k da sem prvič na forumu. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Leethina Wayn
Vajenka
Leethina Wayn


Število prispevkov : 19
Join date : 09/01/2010

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSre Maj 05, 2010 4:05 pm

May, ti mi moreš odgovorit
Nazaj na vrh Go down
Lynn Parawel
Vajenka
Lynn Parawel


Število prispevkov : 24
Join date : 15/04/2010
Age : 29

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSre Maj 05, 2010 4:15 pm

Leethina, ti moraš pa meni odgovorit v vasici.
Nazaj na vrh Go down
May A. Moore
Vodja klana
May A. Moore


Število prispevkov : 144
Join date : 09/01/2010
Age : 32

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSre Maj 05, 2010 4:33 pm

srry Leet čist sm pozabla blush
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitimeSre Maj 05, 2010 6:04 pm

*nudge*

meni morš tudi^^ Very Happy
ne sj ne, ti si kr cajt uzem, k mam dost druzga dela :p
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Klepet - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 15 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Klepet
Nazaj na vrh 
Stran 15 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» RPG klepet
» Klepet

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: