RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Klepet

Go down 
+24
Dalton Letton
illidan
P.A.M.
Daisy Rice
Victoria Malfoy
James Donovan
Ethan O'Brian
Wen Valie
Kay Huatare
Rose Black
Armadal
Lux Dakota
Silver Stray
Ain Roel
James Rosier
Onyx Lyi
Azar Laston
Alexis Dowling
Alison Stonem
Lyra Lavis
Dragoony Silverwing
May A. Moore
Anduil Dior
Jade MacKenzie
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 12:51 pm

Al pa lhk bi meli kej u stilu olimpijskih iger, pa bi ta čas biu mir. Very Happy

Ko smo že pri športu... Gleda kdo formulo ena? Jst sm čist razočarana. Meni najbolj blesava voznika sta prvi pa drugi. Pa še Ališiča ni več. cry
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 1:04 pm

formula 1? Bwoo...whu kers x)
Nazaj na vrh Go down
Victoria Malfoy
Vajenka
Victoria Malfoy


Število prispevkov : 5
Join date : 31/01/2010

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 1:07 pm

FORMULA 1! BWOOOOOOO
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 1:13 pm

dirke so dost bedne...mislm usaj men
Nazaj na vrh Go down
Dragoony Silverwing
Vodja klana
Dragoony Silverwing


Število prispevkov : 58
Join date : 03/01/2010
Age : 38
Kraj : Lj

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 1:28 pm

Matr clo mal cajta mam da pridm mal na forum -.- služba me bo še v grob spravla s tolk dela. Drgač pa F1, gledala sem ko je dirkat še Schumacher pri Ferrariju. Odkar je nehu je niti enkrat nism gledala, tut poslušala nism rezultatov sploh. Zdej bomo pa vidl kako bo. Kako je zdej ko Alešič več ne komentira tut ne vem. Ampak bom verjetno kr na DSF al pa ORF1 začela gledat, ker so vsaj komentarji od njih zabavni in celo fajn za poslušat. Sicer ne bo več "dretja" Alešiča, k je blo včas prov legendarno. Se je začel dret kot da je glih kar pol steze zmankal, potem si pa ugotovil, da je slučajno hotu nekdo v boxu neki nardit al pa kej podobnega lol!

Skratka... morm še mal pojamrat... Poleg tega da sm založena z delom do vratu, sm fasala še unetje ušesa in svinsko boli, pa še zagovor 2 seminarskih mam naslednji teden. Kok sm jest happy clovk roll eyes
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 2:25 pm

Ma meni je pa formula kr zanimiva. Je vse drugače, če maš nekoga za kerga navijaš. Pa letos je pršu tudi Bruno Senna, sam menda majo najslabši dirkalnik, ma upam, da mu bo vseeno šlo.
Jst pa lih Schumacherja ne maram in sm bla ful vesela, da je biu danes šele sedmi ninja

Ah Rina, sej bo šlo Very Happy Mora it. Sam to ušesom je pa tko zoprno.
Ja jst mam tudi dve seminarski za narest, eno pr španščini in eno pr slovi, moram tud predstavit in so mi obe dali na isti datum. Kako srečo mam Very Happy No ma usaj ne bom mogla pomešat vsebine, ker so v različnih jezikih Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dragoony Silverwing
Vodja klana
Dragoony Silverwing


Število prispevkov : 58
Join date : 03/01/2010
Age : 38
Kraj : Lj

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 4:56 pm

Eh dej nehi... Jest mam enki za ekonomiko(k je KR neki), pa za poslovno komuniciranje (eno bedno sceno) in to je TAKO obupno vse skp joj... K moraš blizit o nečem in to moraš na 10 strani spravit. Pa dej nehi... pol pa ti povej teh 10 strani v 5 minutah. Pf... prfoksi niso normalni.

Hehe, men je pa glih Schumi všeč. Model vsaj zna vozt in velik dobrih stvari je uvedu v formulo. Sam pol so ga pa začel zajebavat, ker je bil predobr, pa so se neka čudna pravila zmišleval pa zakrilca gor pa dol pa take bedarije. Pfuj.
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 5:21 pm

Uf... Ma jst mam pa za govort 25 minut in pr ta drugi 7 minut. Sam mam precej proste roke, sam mora bit o tisti temi, ki jo mam, lahko pa vključim karkoli Very Happy Prnas so profesorji bolj človeški, sploh na španščini nam nonstop govorijo kaki revčki smo zaradi bolonjskega tazz
Ja, sej je car, to mu priznam. Sam meni se zdi tku brezveze, da se je vrnu letos. Ne vem kaj mu je blo tega treba, no. K si lahko tako blamažo nardi na bo kr hudo...

P.s. May (če boš prebrala v času), nisem pozabla odpisat, sam sm bla dns cel f.... popoldne v kuhinji in pacala kinder pingvi in se mi zdej nč ne da.
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 7:44 pm

Malo bi se vrnili k skupinskem pisanju.
Zdej tale naloga res poteka porazno, tako da ja... Bodo drugič vnaprej napovedane.
Kakšno praznovanje in podobno ni problem narest.
Tekmovanje že malo težje, med drugim, ker nihče noče zgubit.
Kaj v stilu "world eventa" bi bilo pa pomoje zelo zanimivo, ampak tudi izjemno težko organizirat. World event v smislu, da se zgodi nekaj kar vpliva na cel otok. Na primer živali začnejo govort al pa med nas udari bes višje sile in vsi spremenijo spol... Noro hecno za pisat, ampak to je potem v vseh temah in se v to "prisili" tudi tiste, ki jih stvar sploh ne zanima. Da ne omenjamo, da to zmoti štorijo, ki ste jo pisali z nekom in take stvari sploh ni bilo v planu. Edino, če bi ustvarili poseben del foruma s parimi temami v ta namen, kar še malo zmanjša preglednost foruma ali pa da bi rekli, da se to piše samo na nevtralnem ozemlju, tako da vsi, ki hočejo sodelovat naj se spokajo tja. Ta opcija bi bila verjetno še najboljša.
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
James Donovan
Vajenec
James Donovan


Število prispevkov : 65
Join date : 06/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 7:48 pm

Kinder pingvi big eyes kuža
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 8:02 pm

Haha James. Kjut :p skok

Meni ni problem zgubit. Moja Lyra je taka bolj luzerska. Mislim, da sem že prerasla tisto i-can-do-it-all fazo Very Happy

Al pa da nas vesolci napadejo al pa kaka druga čudna bitja pajek skok
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 8:29 pm

Laughing
loh bi blo zanimivo...sam to se je treba pol kej res zabaunga zmislt Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 8:30 pm

vklopite možgančke pa predlagajte kaj Wink
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 8:34 pm

yaay^^
grem po zalogo domišlije Very Happy brb
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 12:22 pm

Jade, full mi je všeč tvoj nov avatar poljub mr. love
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 1:22 pm

Meni tudi ^^ Veliko bolj kot prejšnji. Lepe učke ^^
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 4:32 pm

Najlepšejša hvala, ampak zasluge gredo Armadalu Very Happy

ste kaj razmišljali o skupinskem dogodku? bi si izmenjal sposobnosti? bi zgubili vso moralno držo in predsodke? bi bežali pred mnogoglavo pošastjo? bi se spremenil v morske ljudi? bi ratal hipiji? bi ratal totalno žleht? hah zdej sm se pa spomnila pa sceno iz shreka 3 k rdeča kapica enmu keš iz žepa sune Laughing

kakšne ideje prosim lepo no Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 5:03 pm

Men se zdi predlog za menjavo sposobnosti kr zanimiv Smile Da pa še podkurmo vse pa še zamenamo spol:D
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 6:32 pm

nee, men je bolsa una d zgubimo uso moralno drzo & predsodke pa d ratamo totalno pokvarjeni Very Happy joy^^
Pa kko zamenjavo sposobnosti? Alla d samani pijejo kri, vampiji carajo, carovniki shapeshiftajo, volkiji pa delajo zvarke? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 6:34 pm

Neki tazga ja:D
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 6:38 pm

One problem. Spola jaz ne morem zamenjat, pa naj se še tako trudim. :p Ampak bi vas bilo zanimivo videti v drugačnih vlogah. =) In to, da vampiji čarajo FTW!
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 6:40 pm

to bi tut znal bit zanimivo, ampk jz sm se vedno bol za uno k sm reku^^
If only you had known the truth...ahja <3
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 6:47 pm

Badass evil people? Ali tako, da badass ratajo goodass, tisti, ki so bili prej goody goody pa dobijo neke zlobne nagibe?

Truth? Now you got me all interested. Enlighten me?
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 7:32 pm

neee, sam da pac use moralne zadrzke zgubis...sj si loh predstaulas an?
Ena bakica ti gre na ziuce k gre pocas cez cesto
Moralni zadrzk-->pac potrpis
Ni moralnega zadrzka-->odrins bakico kr se ti ne da cakat

Ma to je sam verz iz enga komada Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 7:35 pm

Totalno nova tukaj ampak moram: ful bi blo kul, če bi istočasno izgubili moralne zadržke oziroma, bolje rečeno, se nekako 'spreobrnili' in dobili tudi čist ene tretje sposobnosti, ki pač niso značilne za vrsto, ki jo predlagamo. Pač vse, kar ste do zdaj naštevali ala good guys gone bad in bad guys gone good in vampires gone witch-bitchy in what not, samo da bi bilo pač vse združeno v en sijajni kaos. Samo idejica. (:

Sicer pa aloha vsem. Ful sem zadovoljna z mojim opisom in ful sem zagreta za pisanje tukaj. Zakon forumčič. mr. love
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Sponsored content





Klepet - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Klepet
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» RPG klepet
» Klepet

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: