RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Klepet

Go down 
+24
Dalton Letton
illidan
P.A.M.
Daisy Rice
Victoria Malfoy
James Donovan
Ethan O'Brian
Wen Valie
Kay Huatare
Rose Black
Armadal
Lux Dakota
Silver Stray
Ain Roel
James Rosier
Onyx Lyi
Azar Laston
Alexis Dowling
Alison Stonem
Lyra Lavis
Dragoony Silverwing
May A. Moore
Anduil Dior
Jade MacKenzie
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 7:47 pm

Spola mislim, da ne bi šli odkriti, ker ne vem koliko likov bi se po čem takem prikazalo v javnosti. Jade bi se 100% zaklenila v krsto Very Happy

Torej: ali izguba moralnih zadržkov ali menjava moči ali kombinacija?
Oziroma ali najprej eno in potem čez kakšen mesec drugo, ali oboje skupaj?
*edit: pestro bi vam bilo tud vzet zmožnost laganja in notranjega premišljevanja. se pravi, da vse kar si mislite sami pri sebi, izrečete na glas pa še lagat ne morte. ha! :p

Daisy lahko greš malo pozdravit dve nadebudni volkodlakinji, ki sta prišli na obisk Wink ampak če kaj prodajata, jih kar stran spokaj!
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 8:28 pm

Laughing
Jz bi raj posamezno, d ne bo prevec guzve x)
Pa pol bomo bol pocas porabl zalogo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 10:55 pm

Haha! skok Meni se dopade tole z laganjem. skok Zanimivo in včasih bi prišlo prav tudi v RL Very Happy

EDIT: Daisy, kak hud opis flashy


Nazadnje urejal/a Lyra Lavis Ned Mar 14, 2010 11:38 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Silver Stray
Vajenka
Silver Stray


Število prispevkov : 124
Join date : 18/01/2010

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 11:32 pm

Jade MacKenzie je napisal/a:
Daisy lahko greš malo pozdravit dve nadebudni volkodlakinji, ki sta prišli na obisk Wink ampak če kaj prodajata, jih kar stran spokaj!

Evo, sem zdej svoj zadnji post pri Ustje dvoran tko spremenila, da sem ti dala iztočnico, da lahko prideš zraven, Daisy. Smile Če si za, seveda.

Aja sicer pa, men bi blo tud ful všeč to, da se ne moremo lagat in da moramo svoje misli govorit naglas. Sicer pa kakor ste rekli: lah mamo vsak mesec eno, pa bo Smile
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 6:30 am

hah Laughing tale z laganjem je tut huda ja x) pa d use kar si misls poves na glas, hah

Tejle dogodki so prou ful dobri Very Happy sam najpri je treba tole skupinsko nalogco spravt u pogon pa jo dokonct...
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:35 am

En pa po en torej Smile Bom odprla novo temo pa bomo na hitro glasovali s katerim dogodkom začet.
Kar se tiče naloge sta pa dve opciji. Ali počakate, da bo imela Alxis malo več časa ali pa sfero najdete sredi nečesa, ker je tat izvedel, da ga iščemo in jo odvrgel ter zbežal.
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 1:17 pm

recimo da pocakamo se 3 dni, in ce se alexis ne prkaze pol pac najdemo sfero and that's it Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 5:05 pm

Silver Stray je napisal/a:
Jade MacKenzie je napisal/a:
Daisy lahko greš malo pozdravit dve nadebudni volkodlakinji, ki sta prišli na obisk Wink ampak če kaj prodajata, jih kar stran spokaj!

Evo, sem zdej svoj zadnji post pri Ustje dvoran tko spremenila, da sem ti dala iztočnico, da lahko prideš zraven, Daisy. Smile Če si za, seveda.

Ho hooo, seveda, z veseljem priletim. mr. love

Ti dogodki so pa res love, in zdaj mate očitno kar veliko izbiro, tako da bo karkoli izberete v bistvu prav super. Yay! (:
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 8:58 pm

Klepet - Page 10 Funny-pictures-cat-is-on-facebook

Klepet - Page 10 Funny-pictures-cat-has-sword

Klepet - Page 10 Funny-pictures-cat-ate-mailman

Klepet - Page 10 Funny-pictures-cats-bite-eachother

evo mal smeha Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:46 pm

lolz xD Laughing
Macke rulajo Very Happy ns je tak velik, totalno crn, ful rad praska p grize use kar vid pa take lustkane zelene uke ma Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:55 pm

Jst pa ne maram preveč mačk, psov ali katerihkoli drugih živali... Sm taka plašen človk in se večine bojim tku da... No
Če pa bom kdaj v življenju hotla psa bom mela maltipooja, kr so mi tku luškani. Ku ena igračka zgleda srce:

Sicer pa, se moram mal potožit. U sredo mam sistematski in me je grozno strah, kr mormo dat kri. Pomoje bom rabla spet dvajset minut prepričevanja, kr me je groza že zdej, ko sam pomislim na to. neeee cry
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:10 pm

beh, sej men tut drgac zivali niso neki ful, ampk macke pa zownajo Very Happy

Strah te je dajat kri? ...ohnoja. Ni tok grozn. Itq boli sam tko 1 sekundo in pol je use mim Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:14 pm

Sej vem kko je, sam useeno me je strah. Sej pol hitro pasa, to vem, sam prpravt me do tega... Ajoj!
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:15 pm

Mja, iglofobija je nekaj, kar imam tudi jaz. Predvsem ne gledat igle, pa če je le možno, se nasloni ali nazaj ali pa z glavo naprej (najbolje je, če se nasloniš s čelom na mizo, ker potem lažje sprostiš roko in se bolečina manj čuti). Potem je pa... neprijetno. Niti ne boli toliko, samo neprijetno je. Ampak na srečo mine in potem čimprej kaj jest, če si bolj slabokrvna.
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:18 pm

mnjeh, tezko kej recm na to...
Mene ni blo nikol strah teh ush stvari alla dajanje krvi, zobarja...bwoo...
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 9:00 am

Lyra saj bi ti rekla kaj spodbudnega, ampak kot si sama rekla, veš da je hitro konec in ni razloga za strah pa te je vseeno groza. torej te ne bo nihče prepričal, da se ne bat sistematskega. če ti je kaj v tolažbo se ti bojiš samo igel, moj skoraj 40letni stric se pa zlije na tla k voda sam da vid kri. kot shut down gumb, tema Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 2:07 pm

omgy....jz na sreco nism na nc tazga obcutliv..
Edino zadnc je pa blo ogabno k smo pr bajli seciral prasicje oko in to pred malco ><
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 4:04 pm

OMG! molitev Fuj! big eyes Nisem jst za take stvari.
Sm pa ugotovila, da starejša kot sem več stvari se bojim, tudi takih brezveznih.

Sicer pa, danes je res lep dan. mr. love Če mi ne bi rablo nč delat bi bil še lepši Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 5:16 pm

Armadal je napisal/a:
Edino zadnc je pa blo ogabno k smo pr bajli seciral prasicje oko in to pred malco ><

Kriza. Hvala BOGU, da mi takih zadev ne delamo. Ne vem, al je krivo to, da sem na klasičnem oddelku, al se tega sploh ne dela na naši šoli, skratka meni bi blo to čist preveč gravžno, da bi kaj takega delala. Pomoje bi nabluzla nekaj o moralnih veretarianskih načelih, ki jih sicer nimam, pa vendar.. ^^

In ja, se strinjam, krasen dan. Prejle je tukaj tako lepo sonček sijal, jaz pa čakam in čakam na petek, da se ostrižem, da se moji ljubi vrnejo iz Bruslja in da bo spet vse po starem. mr. love
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 5:27 pm

Mi smo pa delal neki podobnega lani, ko smo mogl jetra secirat...G R O Z A.

Baaah...pr ns se pa v četrtk začne izmenjava z nemci in dobim eno nemko domov..IN NIMAM BLAGE VEZE KAM NAJ JO PELEM-.- (Ptuj, Ljubljana, Bogenšperk-organizira šola) Oblubla sem ji, da jo peljem v Postojnsko jamo, na Bled in pa na Bohinj...POL PA GLEDAM VREME IN BO DEŽ! Vsi plani so se mi porušl neeee
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 5:37 pm

Fuj, da ne bo kje v četrtek dež. Sad Ker to pol najbrž pomeni, da bo dež tud v petek, to pa ni kul, ker mam tud jaz že plane o tem, kako bom pod milim nebom pila in kadila. ^^

Sicer pa ej, Bled in Bohinj boš res malo težko izpeljala, ampak Postojnska jama je pa itak v bistvu.. neodvisna od vremena, a ni? Mislim, itak je pod zemljo, itak je vedno mrzlo in razen če bodo neki nalivi, ki bodo jamo poplavili (worst case scenario in te zadeve), lahko vsaj ta del plana izpelješ brez nekih problemov, al ne? (:

Drugač sem jaz ful hotla lepo vreme ta teden, pa nič kaj obetavno ne zgleda, hihi. Kako dolgo pa maš svojo nemko pri sebi?
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 5:40 pm

Ja saj Postojnska jama ne bo problem..problem bo poleg Bohinja in leda še ogled morske obale-.-

Do petka drugi teden je:)
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 5:46 pm

Uja, to pa res. No, čeprav zagotovo boš našla kake zadeve, ki se dogajajo kje notri. Ne vem, jaz bi najbrž svojo tujejezičnico (če bi jo mela, pa je nikdar nisem ^^) peljala v kak lokalčič, se malo zasedela in klepetala. Sicer pa ej, če jo maš v bistvu en teden, pol bo zagotovo enkrat lepo vreme, tako da se za te izletke sploh ne sekiraj.

Sicer pa kar se mene tiče, sem v Angliji prebivala pri absolutno najhujši familiji na svetu, ki je totalno skos kuhala neko zelenjavo (tukaj pa nezelenjavni fan) in ki je mela cel kup grdih mačk. Lepe mačke so seveda meni super, ampak te so pa ble grde in čudne. Prideš v hišo, oni ti tam nastavijo neko mini sobico kjer postelja škripa kot hudič in mačke skačejo po tebi in ne pozanimajo se, če sploh ješ hrano al ne, pol pa te niti nikamor ne peljejo.. Moje kolegice so se skos nekam odpravljale, jaz pa lepo doma v tisti hiši in se davila s paradajzom. Gosh! Tako da dokler boš vsaj kazala zanimanje, se bo pomoje tvoja nemka mela lepo, pa če gresta do obale al pa samo sedita doma in gledata televizijo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 5:59 pm

No upam da nekak bo:))
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 10:15 pm

wiuwiu, mi smo mel dvojno izmenjavo s finci 2 leti nazaj...ful je blo dobr Very Happy
Sam tm zgori je blo mau mrzlo...smo se sli kopat u eno tako xtra mrzlo jezero Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Klepet - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 10 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Klepet
Nazaj na vrh 
Stran 10 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» RPG klepet
» Klepet

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: