RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Klepet

Go down 
+24
Dalton Letton
illidan
P.A.M.
Daisy Rice
Victoria Malfoy
James Donovan
Ethan O'Brian
Wen Valie
Kay Huatare
Rose Black
Armadal
Lux Dakota
Silver Stray
Ain Roel
James Rosier
Onyx Lyi
Azar Laston
Alexis Dowling
Alison Stonem
Lyra Lavis
Dragoony Silverwing
May A. Moore
Anduil Dior
Jade MacKenzie
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 11:28 am

a lahko kako spremljaš koliko ljudi je pogledal to reklamo al pa kej takega?
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Silver Stray
Vajenka
Silver Stray


Število prispevkov : 124
Join date : 18/01/2010

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 2:46 pm

Žal ne... Neutral pa tud nobenga odziva nisem dobila nanjo, sem bla kar malo razočarana... mogoče je bil problem to, da sem jo postala enkrat bolj dopoldne, ko je blo bolj malo ljudi gor, tko da jo bom najbrž zbrisala pa dala gor še enkrat. Drugač pa nameravam povabit gor še eno bivšo sošolko, ki bi jo to mogoče tud zanimalo, tko da upam, da mi jo rata navdušit. Wink
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 5:22 pm

Zbrisala? To pa res ni potrebno. Samo komentiraj jo in jo bo ruknilo gor. Wink Zdaj so posti malo drugače narejeni in jih vsi itak ne vidijo nujno, dokler kdo ne komentira - to pa lahko narediš sama. Lahko napišeš komentar, da smo tukaj začeli in da dogaja. Da naj folk primiga svoje fantazijske ude do foruma in se nam pridružijo, namesto da se grejo lousy Vampire Wars. pivo
Nazaj na vrh Go down
Azar Laston
Vajenka
Azar Laston


Število prispevkov : 39
Join date : 08/01/2010
Age : 30

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 5:32 pm

Agreed. Kako sploh je link do te FB reklame? Very Happy

Drgač pa; vse najboljše, Alexis. ^.^
Nazaj na vrh Go down
Alexis Dowling
Vodja klana
Alexis Dowling


Število prispevkov : 129
Join date : 08/01/2010
Age : 33

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:19 pm

Ja ko je na fbju un...da mal počakiramo. =)

Ja hvala Azar. =) je blo kr pestro iz učer na donz. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:31 pm

aaa vse najboljše Alexis yay še malo pa bodo šla najtniška leta pa-pa :p
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Silver Stray
Vajenka
Silver Stray


Število prispevkov : 124
Join date : 18/01/2010

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimePon Jan 25, 2010 5:56 pm

o, si mela rojstni dan Alexis? Smile Pol pa vse najboljše tud z moje strani! Jah tisto reklamo sem postala na svojo stran in sem zdej že clo ene par odzivov dobila, sam ne preveč dobrih... :p večini ni jasno, kako se mi da s tem ukvarjat...xD oh well, če je pa zabavno Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 04, 2010 8:13 pm

js bi morala pa kej odpisat tuki pa še na enmu forumu pa ne bom ker sm zarad ledvic na antibiotikih pa sem mal hecna in mi ne gre nič pametnga skupi spravt enostavčnih postov pa ne maramo pa še jutr morm v službo ker zamujamo s projektom in bo ful fajn zabavno. kako ste pa ostali kej? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 04, 2010 9:58 pm

ostali...spimo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 09, 2010 7:11 pm

Ne vem zakaj je tko dnevno mal postov k folk kr obiskuje forum Very Happy

Ah, jst si tko želim obuditi Bradavičarko.... Meni ful manjka Very Happy S
Nazaj na vrh Go down
Alexis Dowling
Vodja klana
Alexis Dowling


Število prispevkov : 129
Join date : 08/01/2010
Age : 33

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 1:45 pm

Jah, če se z enmu chatas, pa če ne odpiše, prideš pogledat, pa greš dol. Pa je en obisk. hehe. =) Sj se bo s časoma nabral. Hope so.
Men je pa tale forumčk kr skor bl ušeč k pa Bradavičarka. No, idin če bi reees skos hodila tja gor, pol bi blo mogoč obratn. =)


In kako ste dons na ta zelo sneženi dan? Smile
Nazaj na vrh Go down
Rose Black
Polnopravna članica
Rose Black


Število prispevkov : 51
Join date : 19/01/2010

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 2:24 pm

Mal mi je dolgčas, drugače pa vredu Smile
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 2:38 pm

beh, sinuse mamo xS
Nazaj na vrh Go down
Azar Laston
Vajenka
Azar Laston


Število prispevkov : 39
Join date : 08/01/2010
Age : 30

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 3:45 pm

Zakon; zunaj je cel kup snega! Ampak v bistvu se moram naučiti fiziko, tako da niti ni tako zakon. Pa končno mi internet spet normalno dela. Prej se je vsake toliko časa lepo vse skupaj dol ugasnilo, blaah. neeee
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 4:15 pm

ma ne mi govort >.<
Pr ns se kompu ucas mau tko zazdi pa se pac resetira, brez da bi ga karkol prasu al pa nardu xS
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 4:28 pm

Baah... Jst sem pa že od petih zjutrej pokonci. Sad Sm mela izpit ob osmih, od poldne pa se učim za tistega ki ga mam jutri. Danes že drugi dan zapored bom tri ure spala, upam, da ne bom jutri med izpitom zaspala cry
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 4:34 pm

Auč pol pa glej da boš med vikendom nadoknadla Very Happy Js mam pa jutri drugi rok izpita pa sploh še ni rezultatov od prvega roka, tko da ne vem al morm it al ne Laughing

Drgač me pa vse boli in mam poln kufr tega jebenga snega. Če še enkrat zapade ga kr neki gleda in se ga tud dotaknem ne! kaboom
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 5:03 pm

se totalno strinjam! Usak drug dan zapade 15 centijev! Ma kdo ga hoce zele, sej ga mamo zadost za do marca Mad mislm za now let bi mogl bit tko, ne pa sred februarja! *sighs loudly*
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 8:52 pm

ne sam da sneg pada, še črne obleke nikakor ne dobim! pa spet sm brez tokenov, tko da je treba do jutr počakat... že bonbonov sm morala 3 vreče kupt, kje so še čokolade! nevihta
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 6:55 am

blaah >.< vreme nima pojma xS
Mutiny, dobesedno! In pol dons ponoc spet! Agrr. Mi mamo ze skor metr snega na vrtu Mad
Nazaj na vrh Go down
Dragoony Silverwing
Vodja klana
Dragoony Silverwing


Število prispevkov : 58
Join date : 03/01/2010
Age : 38
Kraj : Lj

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 8:37 am

Ah sneg je pa ja neki uber super. Men je res fantastičn tale sneg. Več ga je bol uživam hehe. Ah Jade, boš že še dubla uno črno obleko. Deli queste. Aja pa en exploit za une orglice naberat. Pejt v uludar prvega bossa. Oz. trash do prvega bossa picaat z demolisherjem. Dobiš tolk unih zadev da te glava boli ^,^
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 10:29 am

bah globalno segrevanje pa tako... morja in reke zmrzujejo, cel kup folka je že pomrl, oni pa o segrevanju. matr jim.
heh js sm šele lvl 35 Very Happy še daily questa v hinterland ne morm jit delat, ker se nič ne pusti pretepst Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 11:59 am

hm, kaj ti igrate? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 1:06 pm

World of Warcraft Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 3:04 pm

*blinks twice and rereads the post*
No way xD to se vm resno da spilat? Omg no xD wow. Nevrjetno
Pa do 35 lvl prfurat. Mam frenda k to spila, pa je nwm, ene 70-80 preaps al neki. Nwm niti do kok gre ma neki ful visozga. Ko to te oberejo Laughing pa resno spilate in placujete?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Klepet - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Klepet
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 16Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» RPG klepet
» Klepet

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: