RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Event

Go down 
+8
Silver Stray
Ain Roel
May A. Moore
Daisy Rice
Lyra Lavis
Armadal
Lux Dakota
Jade MacKenzie
12 posters

Katerega skupinskega dogodka bi se najraje udeležil/a?
Izmenjava sposobnosti med vrstami
Event I_vote_lcap28%Event I_vote_rcap
 28% [ 5 ]
Nezmožnost laganja in zadržanja misli zase
Event I_vote_lcap28%Event I_vote_rcap
 28% [ 5 ]
Konec moralnih zadržkov in vesti
Event I_vote_lcap44%Event I_vote_rcap
 44% [ 8 ]
Skupaj glasov : 18
 

AvtorSporočilo
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 9:14 am

Glasujete kateri event se vam zdi najboljši in s tisim, ki dobi največ glasov, bomo tudi začeli Very Happy

Ko glasujete, napišite še ali se strinjate, da začnemo prvo soboto v aprilu, to je 3. april. Pa če je to vikend, ko se barva pirhe in boste čist bussy naj me nekdo prosim opozori Very Happy

Pri izmenjavi sposobnosti bi šlo po vrsti, se pravi: volkodlaki dobijo sposobnosti vampirjev, vampirji čarovnikov (en element, ne vseh!), čarovniki šamanov in šamani volkodlakov. Rank seveda ostane isti kot ga imate.
Pri nezmožnosti laganja in zadržanja misli, logično ne morete lagat in vse kar bi si sicer mislili sami pri sebi, ste prisiljeni povedat na glas. Malo zadrege ni še nikomur škodovalo :p
Pri koncu moralnih zadržkov in vesti pa lepa vzgoja, bonton, družbena pravila na vas nimajo več vpliva. Kar hočete si vzamete, kar vam paše početi, počnete tam kjer vam paše. Še vedno ostane forumsko pravilo, da se članov ne malica.

Pisali bi na nevtralnem ozemlju, za dogodek pa se vam šteje eno prosto mesto. Glede na to, da bo dovolj pred začetkom znano kdaj in kje morate biti, če hočete sodelovati, mislim, da ne bi smel biti problem sprostiti enega mesta oziroma se z vašim sopiscem odpraviti na nevtralno ozemlje.
Žal pa dogodek pomeni, da če nočete sodelovat ne smete pisat na nevtralnem ozemlju, tako da se morate do začetka preselit, drugače ste "prisiljeni" k sodelovanju.
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 11:32 am

Jade MacKenzie je napisal/a:
Še vedno ostane forumsko pravilo, da se članov ne malica.

Awww, no fun.

Čas mi sicer odgovarja, me pa zanima, kaj bomo v primeru, da dve od naštetih prejmeta isto (najvišje) število glasov.
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 1:49 pm

men je tut cajt okej Very Happy

Mhm, sam pr izgubi moralnih zadrzkov ljudje ponavad zacnejo mal bol preklinjat...a tega tut ne smemo?
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 2:26 pm

Lahko bolj preklinjate, samo ubit ne nikogar. PC-jev ne ubit, NPC-je lahko.

Če bo izenačenje, bom metala kovanec Very Happy Če bojo imele vse 3 opcije enako število glasov pa d3 kocko Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 4:07 pm

Joj, jst se ne morem odločit. scratch Moram še mal razmislit Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 5:13 pm

Moj glas gre koncu moralnih zaržkov. Sicer moja Daisy ni ravno ne vem kako moralen človek, bi mi bilo pa jako zabavno, da še prav vse ostale vidim v enakem moodu. Fun fun fun. mr. love

Dejansko so mi pa vse tri verzije ljube, tako da kakorkoli odločite, je meni kulj. (:
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
May A. Moore
Vodja klana
May A. Moore


Število prispevkov : 144
Join date : 09/01/2010
Age : 32

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 5:40 pm

Jst sm povsem za "Nezmožnost laganja in zadržanja misli zase" ker bi ene dogodke loh speljalo čist v drugo smer, tako na precej zabaven način, hahaha. Sicer pa glede tega tut tretja zamisel o moralnih predsodkih ni tko slaba Smile
Nazaj na vrh Go down
Ain Roel
Polnopraven član
Ain Roel


Število prispevkov : 89
Join date : 10/01/2010

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 6:47 pm

Konec moralnih zadržkov in vesti, je najboljše. Bi se brez preoblemov stepli.
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 7:16 pm

Nemorala vodi. Zdaj se točno vidi v kako zavrti skupnosti živimo, da hrepenimo po odstranitvi moralnih norm. tongue
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 7:28 pm

Bolj malo se vas je opredelilo do izbranega termina začetka. Glede na to, da bi se sigurno pritožili, če vam ne bi ustrezalo, bom sklepala, da se strinjate.

Zmagala bo pa očitno tretja možnost Very Happy Me prav zanima kakšne načrte imate tisti, ki ste glasovali za nemoralo Smile
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 7:36 pm

Jst sm glasovala za nemoralo, sam tudi če bo karkoli drugega mi bo uredu.

Sicer pa sm kumi zdej ugotovila, da mam tisti tedn izpit, ma zaradi enga človeka ni treba prestavljat vsega. Sej urco časa si bom lhku uzela, pa pridem pogledat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 7:42 pm

Saj ne bomo v enem dnevu zaključili, važno, da se nekje na ozemlju prikažeš do takrat Wink
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Silver Stray
Vajenka
Silver Stray


Število prispevkov : 124
Join date : 18/01/2010

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 7:54 pm

3. april bo v redu, ja. Glasovala sem pa za zamenjavo sposobnosti, ker se mi zdi, da bi znalo bit zabavno, ampak sej bojo druge teme tud. Smile
Nazaj na vrh Go down
James Donovan
Vajenec
James Donovan


Število prispevkov : 65
Join date : 06/03/2010
Age : 34

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 8:06 pm

Nezmožnost laganja se mi zdi kar zabavna tema ^^
Nazaj na vrh Go down
illidan
Vajenec
illidan


Število prispevkov : 9
Join date : 20/03/2010

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeSre Mar 24, 2010 7:01 pm

Tudi jaz mislim, da bi bila nezmožnost laganja zabavna tema vendar pa bo Konec moralnih zadržkov in vesti tudi zanimivo
Nazaj na vrh Go down
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 9:28 pm

Konec moralnih zadržkov in vesti FTW! Twisted Evil

Zakaj? Ker je preprosto zabavno. I'm in! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Alexis Dowling
Vodja klana
Alexis Dowling


Število prispevkov : 129
Join date : 08/01/2010
Age : 33

Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 5:48 pm

Em, jz sm tud dala konev moralnih zadržkov in vesti.

Zakaj to? Zato ker bi znal bit izjemno zanimiv, k bi nekateri liki k so se zdej mal zadržval lahko bl razživel. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Event Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Event   Event Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Event
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: