RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Klepet

Go down 
+24
Dalton Letton
illidan
P.A.M.
Daisy Rice
Victoria Malfoy
James Donovan
Ethan O'Brian
Wen Valie
Kay Huatare
Rose Black
Armadal
Lux Dakota
Silver Stray
Ain Roel
James Rosier
Onyx Lyi
Azar Laston
Alexis Dowling
Alison Stonem
Lyra Lavis
Dragoony Silverwing
May A. Moore
Anduil Dior
Jade MacKenzie
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AvtorSporočilo
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 3:36 pm

Me veseli, da ti je všeč Very Happy Čeprav bi, glede na zadnje dni, morala vprašati where's the catch? Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:25 pm

Folk dans ste pa sumljivo tihi in pomanjklivi. Sploh vas ni vidt. Bo treba spet kakšno debato začet Very Happy Lahko tudi o šoli, če nimate boljših idej :p Ali pa poveste svoje ideje za materinski dan, da vidim, če lahk kakšno sunem Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:28 pm

Čaki čaki, materinski dan? Ojej, to je pa zdaj enkrat in priznam, čisto sem pozabil. Očitno bo spet šlo 10€ za orhidejo, ker je moja mama nekako povsem nora na njih in so že povsod, ampak ni videt da bi to njo kaj motilo. Very Happy

Drugače pa, kako ste kaj vsi? Jaz sem... Mnja. Delam nalogo za matematiko, friggin yay. Itak bom spet jutr prepisoval. Nisem talent za potence pa to. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:37 pm

Jap, v četrtek je materinski dan. Orhideje so sicer čudovito lepe, ampak pri nas jih mački ne pustita dolgo pri življenju.
Še kakšno idejo prosim Very Happy

Se strinjam, fuj pa potence. Ampak še vseeno bolje kot integrali ali pa kombinatorika :S
A češ govor kako so potence pomembne in jih boš moral obvladat do konca življenja?
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:42 pm

Ženske ponavadi padate/jo na kaj osladnega. Torej nekaj čudovito posebnega, čeprav še nisem povsem dojel, kaj je to. Večinoma vžge kaj preprostega, potem pa dodaš še tisti pogled in je zmaga tvoja. Ampak to pri moji mami, ne vem kako je pri ostalih.

In jaz sem bil lani tako zadovoljen ko jih nismo več imeli. Pa saj ne morejo biti tako pomembne? Oh crap, še bolj so. Nikoli jih nisem obvladal. Nikoli ne bom. Ne, hvala za ponudbo, ampak imam jih dovolj. Laughing
Nazaj na vrh Go down
James Donovan
Vajenec
James Donovan


Število prispevkov : 65
Join date : 06/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:42 pm

Potence <3 <3 <3

Kaj je blo men največja muka pri matematiki? Trigonometrija in integrali na faksu Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:44 pm

Pa ljudje, malo razumevanja tukaj. Jaz sem šele drugi letnik, gimnazija, nočem slišat o tisti stvari, ki je ne znam niti izgovort najbrž. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:44 pm

Ah, materinski dan... Jst ta vikend ostanem v LJ tku da ne bom mamice vidla do velike noči. cry Če smo že pr predlogih, tudi jst jih zbiram, in sicer: Kaj nej počnem med vikendom u LJ, da se zamotim in ne grem ležat na Dunajsko čakat na avto? cry

Integrali in trigonometrija so bli meni fanj. No, tisto malo kr smo u gimnaziji delali (nč kej dosti). Zdej pa nimam matematike več in ja, življenje mi je veliko lepše. woohoo yay Kombinatorika pa mi je bla že takrat za bruhat zzz

James, hod' se spakirat. kuža
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:47 pm

Ja no, mene ma pa moja mati že pogruntano in točno ve kdaj je bilo last minute shoping, ker sem pozabila, tako da mi tudi puppy eyes pogledi ne pomagajo. Nekak z leti mame pogruntajo take stvari, evil them...

no pa saj dokler maš navadne številke še gre. pol začnejo pa utrujat s števili na kilometrskime potencame, kot da bi ti noro užival, ker lahko to rešuješ. matematiki so ubrisani, nimaš kaj.

kako so ti lahko integrali fajn big eyes
če bo sonce lahko cel vikend visiš na kavi. s pavzami za hranjenje, seveda. če bo dež pa na forumu vis Wink
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:49 pm

Ojej, žal mi je da sem zdaj šel na google pogledati kaj so to integrali. Laughing

CD? Oblačilo, eden izmed tistih darilnih setov, ko so že tako priročno zaviti skupaj? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
James Donovan
Vajenec
James Donovan


Število prispevkov : 65
Join date : 06/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:49 pm

I already packed xP sam brivnik pa fotoaparat se moreta še napolnit o.o pol pa bo... uff sam še eno epizodo The Big Band Theory pogledam pol pa grem še ostala dva posta naloge spisat...pa spat xD
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:51 pm

CD bi bila lahko ideja. Kje prodajajo CD-je s ptički pa vodico pa temi čudnimi zvoki? Kako se temu sploh reče Laughing

James a kuli za kartico pisat si vzel? :p
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
James Donovan
Vajenec
James Donovan


Število prispevkov : 65
Join date : 06/03/2010
Age : 34

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 8:54 pm

lol dve kulici :p sam če se bom spomnil naslova bom slučajno še kje poslal Smile
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 9:22 pm

poglej par strani nazaj, maš napisan naslov Very Happy

no kje so še ideje? folk cajt se izteka Sad
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 9:44 pm

ahwell, tle je ena dokaj zahtevna...

Prids domou pred svojo ljubo mamico in skuhas kosiu, spucas bajto in nardis use gospodinjske dejaunosti k jih drgac mt, lpo skuhas kavo, use postavs na mizo, plus minus kaka roza/pesem/risba, in mas instant present Very Happy

Always works for me Wink
Nazaj na vrh Go down
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 2:30 pm

folk, kaj mislte o tem, d bi kdaj mel nwm, ene par dni pisanja u angleščini? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 5:12 pm

Meni se zdi to brez veze. Sej smo slovenski rpg, angleških je na internetu tolk, da glava boli.
Nazaj na vrh Go down
Ain Roel
Polnopraven član
Ain Roel


Število prispevkov : 89
Join date : 10/01/2010

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 7:38 pm

Ne spravim skupaj nobenega poštenega posta v angleščini. Mogoče kaj kratkega za čvek, ampak RPG posta pa v nobenem primeru, pa tudi prevajat bi morala it na google prevajalnik.
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 8:04 pm

En dan pisanja v angleščini would feel like home. <3
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 8:21 pm

meni se zdi ideja všečna, priznam. še posebej ker je polno izrazov, ki bi jih z veseljem uporabila, potem pa ugotovim, da slovenščina sploh ne pozna primernega prevoda. kaj češ, mlajši jezik pač.

evo še moj najljubši citat glede angleščine:
"The problem with defending the purity of the EnglishLanguage is that English is about as pure as a cribhouse whore. We don't just borrow words; on occasion, English has pursued other languages down alleyways to beat them unconscious and rifle their pockets for new vocabulary." -- James D. Nicoll
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Armadal
Polnopraven član
Armadal


Število prispevkov : 360
Join date : 14/01/2010
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 8:52 pm

lol, posreceno Laughing

Hja, men je isto kt jade, da hocs neki napisat in pol shit happens, ni slovenskega izraza. Pol pa ko butc iscs najbolsi slo priblizk -.-''
Nazaj na vrh Go down
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 9:00 pm

Itak, da vsak uporablja kake besedne zveze v angleščini in večinoma zato, ker če jih prevedeš izpadejo bedasto al kej podobnega. Vsak jezik ima take fraze in tudi slovenščina jih ima. :p
Nazaj na vrh Go down
Jade MacKenzie
Vodja klana
Jade MacKenzie


Število prispevkov : 460
Join date : 25/12/2009

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 9:05 pm

a res? boš resno trdila, da se za vsako angleško frazo ali pa izraz najdt ekvivalenten prevod v slovenščini?
Nazaj na vrh Go down
https://rpgetherness.slovenianforum.com
Lyra Lavis
Vajenka
Lyra Lavis


Število prispevkov : 67
Join date : 08/01/2010
Age : 34

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 9:07 pm

Ne. Me nisi prow razumela.Jst pravim, da ne moraš vsake stvari prevest.. Vsak jezik ima določene izraze, ki so čist neprevedljivi oz. jih lahko prevedeš, ampak izpadejo bedasto al pa izgubijo tisti prvoten pomen in lhku u prevodu pomenijo čst neki druzga. Angleščina jih ma (to je več kot očitno), ampak slovenščina jih ma tudi (če gledaš Peteljinji zajtrk z angleškimi podnapisi je to zelo očitno).
Nazaj na vrh Go down
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 9:14 pm

English is funfunfun. Laughing

Sam en dan? To bi bil recimo en post od vsakega, perhaps kaj več. Ampak itak ni panike, jaz sem za. Na nek način, seveda.

Okej, popolnoma sem za, všeč mi je. skok Very Happy Oh, a ni še en drug dogodek zdaj enkrat? Ko ste imeli neko glasovanje? Pred mojim časom? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Klepet - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepet   Klepet - Page 13 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Klepet
Nazaj na vrh 
Stran 13 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» RPG klepet
» Klepet

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: