RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 RPG klepet

Go down 
+26
Lynn Parawel
Leethina Wayn
Morgana
P.A.M.
Dalton Letton
illidan
Daisy Rice
Arianna Skyes
Wen Valie
Armadal
Evelinna Liss
Rose Black
Silver Stray
Lux Dakota
Ethan O'Brian
Anrias Curinom
Ain Roel
James Rosier
Seth Sundstorm
Kay Huatare
May A. Moore
Lyra Lavis
Alexis Dowling
Onyx Lyi
Azar Laston
Jade MacKenzie
30 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeNed Apr 04, 2010 9:44 am

Ja, itak, lahko ti začneš nekje na nevtralnem ozemlju, ampak v bistvu bi mi bilo ljubše da bi to začela po tem koncu moralnih zadržkov, če se strinjaš. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Silver Stray
Vajenka
Silver Stray


Število prispevkov : 124
Join date : 18/01/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 6:00 am

Ja, se čis strinjam ja. Prav, potem pa začnem pisat nekje na nevtralnem, ko bo konc konca moralnih zadržkov. Wink
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:11 pm

Okay, bored in imam dve prosti mesti. Anyone, neka zadevščina pač za Daisy, ni važno, če prijateljska ali sovražna..? (:


Nazadnje urejal/a Daisy Rice Pon Apr 05, 2010 1:17 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:13 pm

Just to let you know- za časom si; mesta so ukinjena. Very Happy
Ampak anyway- morda karkoli za Daltona? Kaj iz preteklosti, kaj na temo 'oh, oba sva človeka', nekaj podobnega? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:19 pm

Faking idiot jaz, točno, to sem dejansko brala in pozabila. Rolling Eyes Ampak kakorkoli že, to samo podkrepi dejstvo, da mam več prostih mest za pisanje, hihi. ^^

Šur lahko, bi šla morda kaj v ne-tako-zelo prijateljskem smislu? Kakšen uh bitchy zaplet ala, ne vem, kakšna ljubezenska naveza, ki se je tako iznakazila, da se težko gledata..? mr. love
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:34 pm

Mm, this could work.

Zdaj? Na nevtralnem ozemlju, kjer je Dalton totalno brez morale trenutno, ali kje drugje? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:39 pm

Ne vem, lahko tud na nevtralnem zarad mene, moja je itak brez morale že v štartu. Če sta oba treutno nemoralizirana, bi lahko temu twistu dodala tudi kak seksi verbalni fight ali kakšno še-zmeraj-atrakcijo. Kakorkoli, kje maš ti trenutno Daltona, da mi ga ne bo treba iskat? mr. love
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:42 pm

Oh, wow, tole bi lahko bilo a lot of drama, če bi bila tudi Morrigan za. Mm, trenutno nekje v gozdu, če samo malo pogledaš ti bo takoj jasno, zakaj. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:45 pm

ok, saj vem, da me ni noben nič vprašal, ampak ker sem slučajno videla.. jaz sem za Laughing bitch slapping is always fun ^^
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:46 pm

Phihihihi, očitno že imaš svoje hot scene in motion. ^^

A da se vama pridružim, ali kaj? Zdajle sem jaz nekoliko zmedena. Ne vem, kako naj bi se Daisy vpletla v celotno zadevo. x)
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:47 pm

Morda bi bilo zabavno kaj v stilu da je bila Daisy že nekaj časa tam nekje, potem pa gre Morrigan iskati neke rastline za ubogo ranjeno roko in je morda Daisy še vedno jezna na Daltona, ker jo je morda takrat v preteklost (kar ni moglo biti tako daleč nazaj- Dalton je človek) zapustil in se odloči, da se bo maščevala Morrigan, zato pač uleti tja in skoraj zadavi Morrigan? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:51 pm

he's all mine Twisted Evil just so you know :p

ejejej in spet bo Morrigan vsa boga xD
Nazaj na vrh Go down
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:52 pm

Ja pa no, to je pač neke vrste tveganje, ki ga bo itak preživela. Recimo- lahko pa tudi scena da Morrigan gre in potem Daltona tam Daisy paralizira ali karkoli. Don't know. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:53 pm

Kayz, well, pa dajmo. Daisy se vama pridružuje. mr. love
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:56 pm

mislim, da bo itak Morrigan prva napadla Laughing kakorkoli... po mojem je najbolje, da Daisy toliko počaka, da Morrigan odide, pa da vama potem za nekaj časa prepustim rpg-janje Smile
Nazaj na vrh Go down
Daisy Rice
Vajenka
Daisy Rice


Število prispevkov : 29
Join date : 14/03/2010
Age : 30

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 2:06 pm

Ahja, no, lahko pa tudi tako, kakor želita. Wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.formspring.me/ELLEtheamazing
Dalton Letton
Vajenec
Dalton Letton


Število prispevkov : 83
Join date : 23/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 5:33 pm

Okay, guyz, če nimata kaj proti bom jz kr lepo napisal da je Morrigan odšla; da bomo potem lahko zagnali tole dramo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
May A. Moore
Vodja klana
May A. Moore


Število prispevkov : 144
Join date : 09/01/2010
Age : 32

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 4:43 pm

še kdo zame? Smile
Nazaj na vrh Go down
Seth Sundstorm
Vajenec
Seth Sundstorm


Število prispevkov : 26
Join date : 03/01/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 4:47 pm

Lahko js če hočeš (:


Nazadnje urejal/a Seth Sundstorm Čet Apr 15, 2010 6:18 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
May A. Moore
Vodja klana
May A. Moore


Število prispevkov : 144
Join date : 09/01/2010
Age : 32

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 4:51 pm

Okeeej Wink a boš ti nekje začel?
Nazaj na vrh Go down
P.A.M.
Vajenka
P.A.M.


Število prispevkov : 76
Join date : 19/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 8:14 pm

In zame, je kje kakšen kandidat?Wink
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 8:17 pm

Jaz, jaz! Smile Pridem tja v bližino jezera nekam, pa me morda lahko opaziš?
Nazaj na vrh Go down
P.A.M.
Vajenka
P.A.M.


Število prispevkov : 76
Join date : 19/03/2010

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 8:20 pm

pri klopcah?
Nazaj na vrh Go down
Lux Dakota
Desna roka
Lux Dakota


Število prispevkov : 179
Join date : 18/01/2010
Kraj : Neznan.

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 8:32 pm

You got it.
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitimeČet Apr 08, 2010 9:37 pm

Dalton Letton je napisal/a:
Okay, guyz, če nimata kaj proti bom jz kr lepo napisal da je Morrigan odšla; da bomo potem lahko zagnali tole dramo. Very Happy

a slučajno še moj post čakate (ki ga nisem imela namena napisat, ker je že Dalton tako zaključil kot da sem odšla) al zakaj se nič ne premakne?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RPG klepet - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG klepet   RPG klepet - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RPG klepet
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Klepet
» Klepet

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: