RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Klopi ob jezeru

Go down 
+4
P.A.M.
May A. Moore
Alexis Dowling
Enyir Sigirios
8 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Arianna Skyes
Vajenka
Arianna Skyes


Število prispevkov : 17
Join date : 08/03/2010

Klopi ob jezeru - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klopi ob jezeru   Klopi ob jezeru - Page 3 Icon_minitimeTor Apr 27, 2010 11:19 am

Arianni je čas z Lynn precej hitro mineval. ''Na ozemlju volkodlakov?'' je še enkrat vprašala Arianna. Bila je kar precej začudena, da jo je Lynn spraševala kako je tam. ''No. Najbolj všeč mi je jasa. Ampak tja ti ne priporočam iti, saj je jasa na sredi gozda. Lahko bi se še kje zgubila. Če me želiš kdaj srečati se lahko dobiva na robu gozda. Ali pa tudi ne. Kakor želiš.'' je Arianna skomignila z rameni. ''Ne-ne tu pa ne smrdi. Pravzaprav meni kar precej prijetno diši. Zate pa nevem kako bi bilo.'' se je nasmehnila Arianna.
''Ampak. Nikoli še nisem bila pri čarovnikih. Kako zgleda tam? Ali delate samo te čira-čara-bum ali še kaj drugega?'' je z zanimanjem vprašala prijateljico Lynn.
''Hja, biti volkodlak je zame najlepše na svetu kar obstaja. Zate nevem kako bi bilo ampak zame pomeni predvsem svobodo. Da se oddaljim od ostalih in lahko samo tečem med gozdovi. Naj ti še povem mojo majhno skrivnost. Želim si biti najhitrejši volk.'' se je na koncu Arianna zahihitala. ''Kako pa tebi sploh uspe čarati?'' je še na koncu dodala.
Nazaj na vrh Go down
Lynn Parawel
Vajenka
Lynn Parawel


Število prispevkov : 24
Join date : 15/04/2010
Age : 29

Klopi ob jezeru - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klopi ob jezeru   Klopi ob jezeru - Page 3 Icon_minitimeTor Apr 27, 2010 1:17 pm

"Lahko se kdaj dobiva na robu gozda" je rekla Lynn. "No, dobro da ne smrdi" je rekla.
"Na ozemlju čarovnikov je lepo" je rekla Lynn. "Ja poleg čaranje tudi počnemo kaj drugega" je rekla Lynn in zavzdihnila. "No še veliko drugega." "Nekaj izmed stvari, ki jih počnemo tam je to, da se tudi pogovarjamo" je rekla in se zahihitala. "Če boš kdaj stopila na ozemlje čarovnikov, ti priporočam da si ogledaš vasico" je rekla Lynn.
"Želiš si biti najhitrejši volk?" "Kako mi uspe čarati?" "No, to je zelo zapleteno" je rekla Lynn. "Zares zelo zapleteno in zato ti svetujem, da si to prebereš v kakšni knjigi" je rekla Lynn in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
 
Klopi ob jezeru
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Drevesa ob jezeru
» Drevesa ob jezeru

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: