RPG Etherness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG Etherness

Šamani, čarovniki, volkodlaki in vampirji na istem otoku
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kamniti Polkrog

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 2:15 pm

Gre ze Polkrog sestavljen iz kamnitih blokov, ki so jih šamani in ljudje že pred veliko leti preoblikovali tako, da so spominjali na stole. Najvišji in največji stol pa je bil postavljen malo stran, tako da so lahko vsi izbrani gledali v tistega, ki je tam sedel.

Tu so potekali Konciliji.
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitimePet Apr 02, 2010 7:58 pm

Morrigan je v mirni hoji prispela na prizorišče, kjer so se odvijali konciliji, in se ob pogledu na prazne kamnite bloke sama pri sebi zamišljeno namrščila. Če ne bi bila navajena točnosti, bi se že ustrašila, da je vse skupaj zamudila, saj ni bilo ne duha ne sluha o drugih članih klana. Pravzaprav je vse skupaj izgledalo precej zapuščeno, kar pa Morrigan niti ni tako zelo motilo. Na kratko se je še ozrla proti velikemu kamnu, nato pa se mirno odpravila k polkrogu in tam zasedla enega izmed nizkih kamnov, ki so bili kot nalašč za sedenje. S tihim zavzdihom se je naslonila naprej na kolena, glavo pa si podprla z roko. Samo upala je lahko, da se čakanje ne bo zavleklo, saj ji nekako ni bilo povšeči sami posedati na kraju, kjer ni imela kaj drugega za početi, kot da se je v tišini spet ukvarjala s svojimi mislimi. S tem in seveda z osebo, ki ji zadnje čase nikakor ni dala miru...
Nazaj na vrh Go down
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitimePet Apr 02, 2010 8:07 pm

Wen se je počasi približevala polkrogu, kjer so se odvijali konciliji. Kot Desna roka je morala nadomestiti vodjo, ki se koncilija nažalost ni mogla udeležiti. Opazila je, da se je koncilija udeležila le Morrigan. Začudeno je pogledala in stopila do nje:
''Pozdravljena! Očitno smo samo midve, tudi prav.'' je rekla in se nasmehnila. Pomignila ji je naj se vsede poleg nje saj se je odločila, da bo ta koncilij potekal bolj prijateljsko, kot pa kaj drugega.
''Imam par novic zate, nato pa lahko tudi ti poročaš meni o svojem dogajanju. Kot verjetno veš smo šamani dobili dve nalogi in na mojo srečo oziroma žalost drugih sem obe opravila sama. Prav tako pa sem postala Desna roka našega klana in bom verjetno naslednjo nalogo pripravila jaz, saj ima Dragoony veliko dela, tako da se za kakršnekoli informacije lahko obrneš name. Prav?'' Rahlo ji je pomežiknila nato pa pustila, da spregovori.
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitimePet Apr 02, 2010 9:12 pm

Nenadnega glasu se je Morrigan ustrašila, kot da bi ga slišala prvič, saj je bila vse preveč zatopljena v svoje lastne misli. ''Oh, Wen,'' je malce zmedeno odzdravila nazaj, potem pa se iz gole vljudnosti vzravnala na sedežu, saj ni želela izpasti kot popolnoma zdolgočasena in nezainteresirana, saj to navsezadnje ni bila. Ko ji je Wen celo pomignila, da lahko prisede bliže, se je Morrigan nasmehnila, nato pa vstala in se presedla bližje k njej. ''Razumem,'' je na kratko pokimala, obenem pa razmišljala o tem, kako to, da je bila Wen očitno edina, ki je nekaj prispevala k aktivnostim klana. ''Seveda čestitam tudi za napredovanje. Zdi se mi, da si si ga res zaslužila... Kar pa se tiče mene in mojih novic pa.. no nimam jih,'' se je Morrigan na koncu kislo in malce opravičujoče nasmehnila. ''Če pa lahko karkoli storim ali pomagam, pa sem ti vedno na voljo,'' je nato še dodala, saj ni prenesla občutka ničvrednosti.
Nazaj na vrh Go down
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitimePet Apr 02, 2010 10:23 pm

''No super, potrebovala bi vsaj enega na katerega se lahko zanesem.'' Zadovoljno je pokimala: ''No če nimaš več novic se lahko odpravimo drugam po otoku, bilo bi pametno, da se bolje spoznamo, če želiš.''
Vstala je in vprašujoče pogledala sogovornico.
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 10:54 am

Morrigan ji je vrnila nasmeh, potem pa tudi sama počasi vstala. ''Tudi prav. Meni je vseeno,'' je skomignila in stopila bližje k Wen, da bi skupaj zapustili prizorišče. ''Čeprav...'' je nato zamrmrala in se premišljujoče za trenutek zazrla v nebo. ''Mogoče kdaj drugič.. Glede na to, da je danes tvoja zabava, jaz pa imam v zvezi s tem še nekaj opravkov. Saj veš - obleka, darila..'' je malce opravičujoče pojasnila in jo pogledala v upanju, da ji prijateljica ne bo zamerila.
Nazaj na vrh Go down
Wen Valie
Vodja klana
Wen Valie


Število prispevkov : 130
Join date : 28/02/2010

Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 10:56 am

Wen se je zahehetala in ji pomežiknila. ''Prav se vidiva.'' nato pa vstala in odšla.
Nazaj na vrh Go down
Morgana
Vajenka
Morgana


Število prispevkov : 52
Join date : 30/03/2010
Age : 34

Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitimeSob Apr 03, 2010 10:58 am

''Se vidimo na zabavi,'' ji je Morrigan odzdravila nazaj, ji v slovo na kratko pomahala, nato pa tudi sama počasi odšla.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kamniti Polkrog Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kamniti Polkrog   Kamniti Polkrog Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kamniti Polkrog
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kamniti polkrog
» Kamniti krog
» Kamniti krog

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Etherness :: Klepetalnica :: Arhiv-
Pojdi na: